Organizacinė psichologija PDF Spausdinti E-Mail

organizacine.jpg

Š
ios krypties neformaliosios studijos suteiks tų psichologijos žinių ir įgūdžių, kurie gali padėti darbe: pažinti, ugdyti, motyvuoti darbuotojus, tapti efektyviu organizacijos ar padalinio lyderiu, sistemingai valdyti personalą, atlikti vidinius tyrimus, suburti ir valdyti darnią komandą, pasinaudoti psichologijos dėsniais reklamos ir pardavimo srityse, efektyviai daryti įtaką, spręsti kylančius konfliktus ir pan. Šią kryptį rekomenduojame pasirinkti vadovams, personalo specialistams, pardavimo, viešųjų ryšių ir reklamos specialistams arba ketinantiesiems eiti panašias pareigas ir norintiesiems išmokti efektyviau dirbti su žmonėmis.

Skaityti daugiau...
 
Praktinė psichologija PDF Spausdinti E-Mail

praktine.jpg

Š
ios krypties, neformaliosios studijos, padės pažinti save ir kitus, suvokti santykius tarp žmonių ir juos valdyti, suprasti, kaip formuojasi santykiai, kaip vystosi asmenybė, supažindins su psichoterapijos pagrindais ir pan. Praktinės krypties studijos labiausiai tinka  socialiniams darbuotojams, pedagogams, personalo specialistams, vadovams, asmenims, kurie nori giliau pažinti asmens ir jo sąveikos su kitais psichologiją, asmens raidą ir krizes, šeimos psichologiją. Suprasti kaip teikti psichologinę paramą, įveikti krizes, valdyti grupės procesus, pažinti kitus, svarbiausius žmogaus funkcionavimo, aspektus.

Skaityti daugiau...
 
Sisteminės psichoterapijos ir konsultavimo pagrindų programa PDF Spausdinti E-Mail

shutterstock_111194744.jpg

E
same gavę daug Psichologijos akademijos absolventų pageidavimų pratęsti studijas, kuriose jie gautų daugiau praktinių žinių, kurias galėtų pritaikyti savo profesinėje veikloje padėdami kitiems asmenims augti, tobulėti, efektyviau dirbti, džiaugsmingiau ir sąmoningiau gyventi.

Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. pradedama - „Sisteminės psichoterapijos ir konsultavimo pagrindų programa". Jos tikslas – išmokyti profesionaliai padėti asmeniui. Šioje programoje nėra detalizuojama kuri nors viena veiklos ar gyvenimo sritis, kurioje taikomas konsultavimas. Tai gali būti vadyba, tarpasmeniniai santykiai, verslas, sveikatos psichologija ir kt. Konsultavimo turinio, srities pasirinkimą lemia jau turimos konsultanto profesinės žinios konkrečioje srityje.

Skaityti daugiau...